logo

Kalendarz ,,Myśl o biuście “

Premiera Kalendarza w Domach mody ,,Modo”

,, Myśl o biuście ”
Kampania świadomościowa .
W akcję świadomościową, promującą profilaktykę badań piersi zaangażowało się 12 kobiet-ikon: Hanna Bakuła, Alicja Borkowska, Olga Borys, Magdalena Cwenówna, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Katarzyna Kowalczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Magda Modra, Ewa Pacuła, Lidia Popiel i Maria Rotkiel. Gwiazdy wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej do limitowanego kalendarza.

Autorką zdjęć do kalendarza jest Katarzyna Paskuda – fotograf, aktorka. Od kilku lat wykonuje sesje zdjęciowe dla polskich magazynów. Od 2011 jest głównym fotografem magazynu „Gentleman”, gdzie prowadzi swój dział „Paskuda Obiektywnie”. Aktualnie z Lidią Popiel kończą pracę nad wydaniem własnego magazynu o tematyce fotograficznej PHOTO CUTURE MAGAZINE.

Współautorem kampanii jest Boutique Bielizny – sieć salonów z bielizną, stworzoną przez kobiety dla kobiet. Kampania „Myśl o biuście” ma na celu zarówno podkreślenie piękna kobiecego ciała, jak i zwrócenie uwagi na zdrowie i wewnętrzne samopoczucie kobiet.

Zyski ze sprzedaży kalendarza, fotografii oraz obrazów zostaną przekazane na fundację Rak’n’Roll oraz walkę z rakiem piersi.

  • Share
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien